Rescue Helicopter

Category Action
Active Installs 5,000+
Size 8.3 MB
Version 1.2.6
Offers IAP purchases

Description

به لطف شما دوستان عزیز هلیکوپتر نجات در دومین جشنواره نرم افزار های موبایل ایران به عنوان بهترین برنامه در گروه بازی از دید کاربران انتخاب شد.از همه کسانی که وقت گذاشتند و رای دادند متشکرم.

اگر دنبال یک بازی آسان هستید،اگر دوست دارید بی زحمت و در کمال آرامش مراحل بازی را سپری کنید همین حالا به صفحه دیگری مراجعه کنید!این بازی طبق نظر خواهی از کاربران، یک بازی سخت تلقی می شود پس اگر فکر می کنید در بازی های اندروید حریف ندارید این شما و این هلیکوپتر نجات!
در این بازی که شامل ۱۶ مرحله است شما یک هلیکوپتر نظامی را کنترل می کنید تا غیر نظامی هایی که در منطقه جنگی اسیر شده اند را به سکوی اصلی بازگردانید.
مرحله های ابتدایی بازی نسبتا آسان تر است در مرحله های بعدی نیاز به تیربار و سوخت اضافه بیشتر و بیشتر می شود تا جایی که بدون آنها کار برای شما سخت و حتی غیر ممکن خواهد شد.
در فروشگاه می توانید با توجه به مقدار سکه ای که دارید خرید کنید.
با نجات هر نفر ۳۰۰ سکه به شما داده خواهد شد همچنین می توانید سکه ها را با کلیک روی علامت آن در گوش سمت چپ خریداری کنید.
پس از گذراندن هر قسمت از بازی به شما مقداری سکه هدیه داده خواهد شد.چون گذراندن یک قسمت از بازی کار هرکسی نیست!
نکته مهم در این بازی:
رمز موفقیت در این بازی صبور بودن و عجله نکردنه، آرامش خودتون رو حفط کنید و یک استراتژی مناسب برای نجات افراد در نظر بگیرید.

از هلیکوپتر نجات لذت ببرید.

Permissions

  • Payment through Bazaar
  • Control vibration
  • Full Internet access
  • View network connections

In Media

نقد و بررسی هلیکوپتر نجات

تلفن همراه علاوه بر کاربردهای ارتباطی، جنبه های دیگری نیز برای استفاده دارد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از موبایل های هوشمند استفاده میکنند، حتما با انواع بازی های تحت این پلت فرم لحظاتی را سرگرم شده اید. در این میان هرکس سلیقه ای دارد اما به جرات میتوان گفت که بازی های هیجان انگیز به شبک اکشن، مورد پسند تعداد بیشماری از مخاطبان میباشد. در ادامه ما را همراهی کنید تا بازی اندرویدی “هلیکوپتر نجات” را معرفی، نقد و بررسی کنیم.