تقویت حافظه

دسته تفننی
نصب‌های فعال ۱۰۰+
حجم ۱۰٫۱ مگابایت
نسخه 1.0

توضیح

به نام خدا 

آیا میدانید دانشمندان برای تقویت حافظه از چند مدل بازی استفاده می کنن؟

آیا میدانید داشتن یک حافظه قوی برای هر انسانی در جهان امروز یک امتیاز بزرگ محسوب می شود؟

آیا میدانید تقویت حافظه و تمرین حافظه برای تمام سنین نیاز است و باعث می شود شما در هر سطحی در درس و شغل خود پیشرفت کنید؟ 

پس زمان را از دست ندهید ما برای شما یکی از آن بازی ها را شبیه سازی کردیم شما با بازی و تمرین مداوم می توانید به بهبود حافظه تان کمک کنید 

با انجام این بازی حافظه خود را تقویت کنید، واکنش مغز خود را سرعت ببخشید، کارایی حافظه خود را بیشتر کنید و امتیاز خود را در دنیا به اشتراک قرار دهید.

این بازی کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت درون برنامه ای ندارد.

مزایای انجام این بازی:

مغز شما متشکل از بخش های متفاوتی است که هر کدام نیاز به تمرین و پرورش دارد تا سلامت مغز شما تضمین شود و مهارت های ذهنی شما افزایش پیدا کند. عدم توجه به مغز می تواند به آسیب های مغزی منجر شود که خطر بیماری هایی مانند آلزایمر و سایر اختلالات مغزی را در صورت عدم استفاده از ذهن که با افزایش سن همراه است را بیشتر می کند.

به سادگی با انجام این بازی مغز شما به روش های مختلفی به چالش کشیده می شود که می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از تنبلی ذهن و از دست دادن کارایی آن داشته باشد.

فکر کردن، محاسبه، به یاد آوردن تصاویر، به خاطر سپردن جای تصاویر و استفاده از نیمکره چپ مغز تنها برخی از مواردی هستند که در این بازی در نظر گرفته شده است

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • android.permission.FOREGROUND_SERVICE