Zombie Age 3: Shooting Walking Zombie: Dead City

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۴۵٫۶ مگابایت
نسخه 1.3.8

توضیح

در قسمت سوم بازی اکشن و هیجان‌انگیز Zombie Age، با چالش‌های جدید و زامبی‌های متفاوتی روبه‌رو خواهید شد. پس اسلحه خود را برداشته و برای زنده‌ ماندن تلاش کنید.

در این بازی شما به عنوان تنها قهرمان بازمانده، وظیفه دارید تا زمین را از زامبی‌ها پاکسازی کنید و مراحل را پشت سر بگذارید.

ویژگی‌ها:

- دارای بیش از ۳۰ سلاح کشنده با قابلیت‌های متفاوت
- بیش از ۲۰ شخصیت متفاوت و منحصر به فرد
- ده‌ها زامبی خطرناک به همراه غول‌های کشنده
- دارای بیش از ۱۰ حالت مختلف بازی و صدها مرحله متفاوت
- امکان ثبت امتیازات به صورت جهانی و دریافت دست‌آوردهای مختلف حین بازی

تغییرات آخرین نسخه

- Add Hero Skins
- Speed Up (Upgrading/Training) by Rewarded Videos

دسترسی‌ها

  • com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • کنترل لرزش
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • خدمات پرداخت مارکت

در رسانه‌ها

مراقب باشید خورده نشوید!

شاید نابود کردن زامبی‌ای که تنها در یک گوشه گیر افتاده کار نسبتاً ساده‌ای باشد. اما زمانی که این موجودات تشنه خون گروهی حمله می‌کنند، آن‌وقت است که یا باید دُم خود را روی کول‌تان گذاشته و فرار کنید و یا با بی رحمی تمام به آن‌ها حمله کرده و به سرعت نابودشان کنید. متأسفانه و یا شاید خوشبختانه زامبی‌های Zombie Age 3 گروهی حمله می‎‌کنند و بسیار گرسنه و تشنه هم هستند. اما نگران نباشید، این بازی بیش از آن چیزی که انتظارش را دارید، تجهیزات و مهمات برای نابود کردن آن‌ها در اختیارتان می‌گذارد!

معرفی بازی Zombie Age 3؛ تا آخرین نفس با زامبی ها بجنگید

در برابر ذهن بشر هیچ سدی وجود ندارد و نمیتوان برای تخیل انسان حد و مرزی قائل شد. این ویژگی سبب گردیده تا شاهد تولید فیلم های سینمایی و بازی های رایانه ای متعددی باشیم که در آنها، موجودات ماورای ذهن مثل زامبی ها ایفای نقش میکنند. برخی از عناوین تولید شده با این موضوع، بسیار شهرت یافته اند و در بین مخاطبان بطور قابل ملاحظه ای محبوب هستند و شاید شما نیز از قبل با آنها آشنایی داشته باشید. بازی “Zombie Age 3” که در ادامه معرفی کرده ایم، یکی از همین عناوین مشهور میباشد که برای طرفداران سبک اکشن سرگرم کننده خواهد بود. AppReview را در بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.