ذهن برتر

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۸٫۲ مگابایت
نسخه 1.0.0

توضیح


لینک نسخه رایگان (نسخه آزمایشی جهت تست کیفیت نرم افزار) :
http://cafebazaar.ir/app/com.rationalth.android.zehnebartarfree/?l=fa


 ذهن برتر مجموعه ای از 8 بازی فکری کوچک و اعتیاد آور است که هر کدام قسمت خاصی از مغز شما را مورد هدف قرار میدهد . این بازی ها بسیار ساده و موثر میباشند .انجام مداوم این بازیها ، تواناییهای حافظه ، سرعت ، انعطاف پذیری و حل مسئله ذهن شما را بهبود میبخشد . این به معنی به چالش کشیده شدن هر دو نیم کره مغز شما میباشد . بعد از مدتی شما متوجه بهبود آشکاری در تمرکز و کارایی مغز خود میشوید و آن را شبیه یک معجزه برای دوستانتان تعریف میکنید .

ذهن برتر برای افرادی است که عاشق تمرین های مغزی و بازیهای فکری میباشند . شما میتوانید صرف نظر از سن ، جنسیت و سوابق تحصیلی از این بازی استفاده کرده و سود ببرید .

ذهن برتر دارای یک جدول امتیازات عمومی میباشد . مقایسه بهترین امتیازهای شما با بهترین امتیازهای دیگران بسیار هیجان انگیز است. شما میتوانید رتبه خود را در هر بازی مشاهده نموده و همچنین امتیاز عملکرد ذهنی خود را دریافت کنید .

امتیاز عملکرد ذهنی (چیزی شبیه به IQ ولی در مقیاس 0 تا 100 ) امتیازی است که بر اساس بهترین امتیازهای افراد دیگر محاسبه میشود . با استفاده از این امتیاز شما میتوانید قدرت مغز خود را با دیگران مقایسه کنید . با توجه به استانداردهای دانشگاهی که این نرم افزار بر پایه آنها تهیه شده است ، اگر شما در هر بازی بهترین تلاشتان را بکنید امتیاز عملکرد ذهنی میتواند بسیار واقع گرایانه باشد .

بازیها و گروه بندیها :

1- بازیهای مربوط به حافظه : این بازیها، حافظه تصویری و کوتاه مدت را بهبود میبخشند .
*. جدول حافظه
*. حفظ ترتیب

2- بازیهای مربوط به سرعت ذهنی : این بازیها، سرعت ، دقت و عکس العمل ذهن شما را بهبود میبخشند .
*. سرعت شمارش
*. تطبیق نماد

3- بازیهای مربوط به انعطاف پذیری ذهنی : این بازیها انعطاف پذیری ، تمرکز و سرعت انتقال بین نیم کره های چپ و راست مغز را بهبود میبخشند .
*. تطبیق رنگ
*. عبارت صحیح

4- بازیهای مربوط به حل مسئله : این بازیها برهان ، منطق و انجام عملیات ریاضی را در مغز بهبود میبخشند .
*. کشف الگو
*. سنجش مقدار

امکانات :

• پروفایل اصلی
• پروفایل مهمان (شخص میتواند هر بازی را انجام دهد ولی امتیازهایش ذخیره نمیشود)
• جدول امتیازات عمومی
• رتبه بندی برای هر بازی
• امتیاز کلی عملکرد ذهنی
• امتیازات ریز عملکرد ذهنی
• تاریخچه امتیازات

لطفا پروفایل خود را با اطلاعات واقعی تکمیل نمایید تا به ما در ایجاد گزارشهای هیجان انگیز جدید کمک نمایید .


کلمات کلیدی : بازی فکری - حافظه - بازی هوشی - بازی ذهن - فکر - هوش - ذهن - تقویت هوش - تقویت ذهن - تقویت فکر - تقویت حافظه - معما - گزارش آنلاین - رایگان - حرفه ای - آی کیو - IQ - Memory - Brain -


فکری - هوش- حافظه - تمرکز


 


 


 


 


 


دسترسی‌ها

  • یافتن حساب‌ها در دستگاه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه

در رسانه‌ها

نقد و بررسی ذهن برتر

تاریخچه بازی های فکری به سال های دور برمیگردد و از همان موقع، بشر علاقه زیادی به این نوع تفریح نشان داده است. برخی از این سرگرمی ها حتی امروزه نیز در میان مردم رواج دارند و جالب تر اینکه بسیاری از آنها تبدیل به ایده ای برای تولید بازی های رایانه ای موفق شده اند. مقایسه قدرت ذهن افراد با یکدیگر، یکی از دلایل محبوبیت این سبک میباشد. عنوانی که در ادامه معرفی میکنیم از همین موضوع ایده گرفته شده و “ذهن برتر” نام دارد. در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراه ما باشید.