دُکّان

نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۶٫۰ مگابایت
نسخه 1.9.4
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

دُکّان يک صندوق فروشگاهي کوچک و مقرون به صرفه است که در واحدهاي صنفي مختلف قابل استفاده ميباشد. به عنوان صاحب يک فروشگاه کوچک تصور کنيد بجاي خريد يک صندوق فروشگاهي گران قيمت و متعلقات آن از جمله بارکدخوان و نرم افزار گران قيمت، تمامي اين امکانات را بر روي گوشي موبايل خود و با هزينه اي بسيار کمتر داشته باشيد. از قابليتهاي شاخص دُکّان مي توان به موارد زير اشاره کرد:

1. مديريت كالا و گروه كالا، تعريف قيمت خريد و فروش،تخصيص نشان تجاري(Brand)، باركد و موجودي اوليه براي هر كالا، همچنين ذخيره فهرست كالا در قالب PDF و امكان چاپ آن. 

2.ثبت فاكتور خريد كالا از فروشندگان، و ثبت فاكتور فروش به مشتريان با امكانات مختلف از جمله ثبت تخفيف ذيل فاكتور، و ارسال الكترونيكي صورتحساب براي مشتري، و ذخيره فاكتور در قالب PDF چاپ آن. 

3. گزارشهاي متنوع در خصوص موجودي و ارزش موجودي انبار، و حاشيه سود كالاهاي پر منفعت تر. 

4.افزايش و كاهش اتوماتيك موجودي كالا با انجام هر خريد يا فروش. و همچنين تعديل دستي كالا(افزايش و كاهش به دلايلي غير از خريد و فروش مانند ضايعات كالا).

از نقاط برجسته دُکّان عدم ذخيره اطلاعات بر حافظه گوشي موبايل مي باشد. اطلاعات دُکّان در حساب شخصي و کاملاً محرمانه و امن هر کاربر، بر روي بستر اينترنتي کِلاد(Cloud) ذخيره مي گردد. اين مورد مزاياي بسياري دارد كه ماندگاري اطلاعات در صورت سرقت، تخريب يا تعويض گوشي، امكان استفاده مشترك از اطلاعات ثبت شده توسط چند شريك به صورت همزمان يا غير همزمان مهمترين اين مزايا مي باشد. در اين روش هيچ نيازي به تهيه پشتيبان(Backup) از اطلاعات نمي باشد.

استفاده از دُکّان تا 10 روز رايگان مي باشد و پس از آن نيز اغلب امكانات و كليه اطلاعات پيشين بدون هيچگونه محدوديت زماني همچنان قابل استفاده مي باشد و فقط تعداد ثبت كالاي جديد و صدور فاكتور در يك روز محدود مي گردد كه با پرداخت هزينه اي منصفانه مي توان از اين محدوديت نيز عبور كرد.

دُکّان برنامه اي در حال ارتقاي هميشگي بر اساس نظرات كاربران مي باشد، بنابراين خواهشمنديم با نظرات مفید و سازنده خود ما را جهت ارائه سرویس بهتر به خود یاری فرمایید.

تغییرات آخرین نسخه

1. امكان ثبت مبلغ باقيمانده در فاكتورهاي خريد و فروش.

2. نمايش مبلغ مانده و پرداختي در فهرست فاكتورها، و فاكتورهاي مرتبط با مشتري.

3. امكان فيلتر فاكتورهايي كه تسويه نشده اند(داراي مانده مي باشند) در فهرست فاكتورها.

4. نمايش موجودي فعلي كالا در فرم انتخاب كالا هنگام ثبت فاكتورهاي خريد يا فروش.

دسترسی‌ها

  • پرداخت از طریق بازار
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • ارسال پیامک ها
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت