شکم شش تکه (تمرین های ورزشی)

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۲٫۴ مگابایت
نسخه 1.5

توضیح

سوزاندن چربی ها و فرم دهی شکم و پهلو با یک برنامه دقیق تمرینی؛ همراه با قابلیت نمایش انیمیشن تمرینات و گوینده فارسی


۞کاندیدای برترین برنامه سال 94 از نگاه کافه بازار و با بیش از 96% رضایت کاربران۞


▪ همانند یک مربی حرفه ای این برنامه به شما می گوید چه حرکتی را باید در لحظه انجام دهید. همه تمرینات به صورت انیمیشن، مرحله به مرحله برای شما به نمایش در خواهند آمد. تنها سعی کنید پا به پای این برنامه پیش بروید تا پس 30 روز با تاثیرات آن شگف زده شوید.▪ این برنامه دارای یک قابلیت منحصر به فرد گوینده فارسی می باشد و مانند یک مربی لحظه به لحظه شما را راهنمایی می کند. این قابلیت فوق العاده نیاز شما را به نگاه کردن مداوم به گوشی مرتفع می سازد.▪ این برنامه اندرویدی شامل آموزش و اجرای تمرینات ده گانه موسوم ABS در قالب دوره های 30 روزه می باشد. به عقیده بسیاری این تمرین ها موثرترین تمرینات جهت سوزاندن چربی ها و فرم دهی به عضلات شکم و پهلو (در اصلاح عام شش تکه کردن) می باشند. به لطف این تمرینات فوق العاده و البته ساده تنها در مدت کوتاهی فرم ایده آل بدنتان را بدست خواهید آورد. لازم به ذکر است که تمرین های ABS به صورت خاص بر روی شکم، پهلو کار می کند.▪ شما با استفاده از این اپلیکیشن نه تنها با این تمرینات آشنا خواهید شد بلکه با یک برنامه تمرینی دقیق (که به شما ارائه می شود) پیش خواهید رفت. تمرینات ده گانه ABS بسیار ساده هستند به طوری که برای هر فردی با هر شرایط فیزیکی مثمر ثمر خواهد بود.▪ این برنامه برای هر فرد متناسب با شرایط فیزکی، برنامه تمرینی متفاوتی تولید خواهد کرد پس در ارائه این داده ها دقت نمایید. تمرینات در چهار سطح مبتدی، متوسط، مشکل و حرفه ای ارائه می شوند که در صورت صلاحدید می توانید به راحتی آنها را تغییر دهید.


▪ از دیگر مزایای منحصر به فرد برنامه تولید نمودارهای آماری جهت مشاهده بصری روند پیشرفتتان می باشد. این نمودارهای خطی با استفاده از داده هایی که پس از هر تمرین روزانه در اختیار برنامه قرار می دهید ساخته می شوند. اطمینان داده می شود که این برنامه به اینترنت هیچ دسترسی ندارد و اطلاعات شما در هیچ کجا ثبت نخواهد شد.


▪ با تنظیم قابلیت یادآور نیز می توان برای هر روز هفته آلارمی برای یادآوری تمرین مشخص کرد. (این ویژگی به صورت پیش فرض غیر فعال است).


▪ الزاماً جهت استفاده بهینه و موثر از این برنامه بخش آموزش را حتماً مطالعه بفرمایید.


▪ قابل توجه دارندگان هواوی:


برای جلوگبری از بروز مشکل در بخش یادآور (اعلان ها)، این برنامه را در بخش برنامه های محافظت شده (Protected Apps) دستگاه خود فعال کنید.


▪ شما عزیزان می توانید هرگونه سوال یا مشکلی را از طریق بخش ارتباط با ما مستقیماً با توسعه دهنده در میان بگذارید. اطمینان داشته باشید که به پیام های تان در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.


▪ منابع:
ورزش ها و تمرین های ABS:
http://exercise.about.com/od/abs
آناتومی عضلات در ورزش های ABS:
http://www.abs-exercise-advice.com/abdominal-muscle-anatomy.html
مطالعات تاثیرات Crunch در ورزش های ABS:
https://www.acefitness.org/acefit/fitness-facts


تغییرات آخرین نسخه


  • افزودن قابلیت تعیین سطح تمرین ها (مبتدی، متوسط، مشکل، حرفه ای) بر اساس تعداد حرکات

  • اصلاح حرکت پایانی در تکرارها (به درخواست کاربران)

  • رفع اشکال جزئی در بخش یادآور

  • اعمال برخی تغییرات جزئی


دسترسی‌ها

  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی