Does not Commute

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۷۹٫۴ مگابایت
نسخه 1.4.5

توضیح

یکی از جدیدترین بازی‌های مسابقه‌ای را از دست ندهید!
این بازی از نوع مسابقه‌ای و استراتژیک است که با بقیه‌ی برنامه‌های مسابقه‌ای متفاوت است. بازی در یک شهر کوچک در سال ۱۹۷۰ شروع می‌شود. شما قرار است وسیله‌ نقلیه‌های متفاوتی مانند ماشین مسابقه‌ای، اتوبوس مدرسه، کامیون و... را برانید. درست برنامه‌ریزی کنید تا هیچ وقت دیر به مقصد نرسید. در این شهر کوچک، با آدم‌های مختلفی روبرو می‌شوید که لازم است راز‌هایی را از آن‌ها بفهمید. این بازی را دانلود نمایید و در ماجراجویی در این شهر کوچک پر رمز و راز شرکت کنید.

تغییرات آخرین نسخه

64 bit compatibility

دسترسی‌ها

  • خدمات پرداخت مارکت
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی بازی Does Not Commute – پشت پرده این خیابان‌های شلوغ

در بررسی ویجیاتو بخوانید که چطور خلاقیت منحصر به فردی که موجب شکل‌گیری ایده اصلی Does Not Commute شده آنقدر جذاب است که موجب می‌شود شما از اولین تا آخرین مرحله بازی را با شوق و اشتیاقی فراوان طی کنید. همچنین ساز و کار اصلی معمای طراحی شده به نوعی است که حتی لحظه‌ای احساس تکرار یا خستگی به شما دست ندهد.

مسیر را به خاطر بسپار؛ معرفی بازی Does not Commute

از قدیم الایام، قانون نانوشته ای بین برنامه نویسان بازی ها وجود داشته: همیشه ایده های ساده و خلاقانه برنده اند. موفقیت چشمگیر بازی های ساده ای مثل ماینکرفت، فلپی برد و یا انگری بردز مثال های خوبی هستند تا به صحت و درستی این مطلب پی ببریم.Does not Commute هم از ایده ای بسیار ساده و در عین حال خلاقانه شکل گرفته، عنوانی که با اتکا به همین موارد می تواند پتانسیل بالایی برای رسیدن به یک موفقیت جهانی داشته باشد.