Mekorama

نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۵٫۲ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

با حل کردن پازل‌های بازی، به این ربات کوچک کمک کنید تا به خانه برگردد.

تغییرات آخرین نسخه

- Fixed cards appearing locked when there are more than 127 in total
- Allow long card author names to line break onto a fourth row
- Auto-pause game when backgrounded
- Tilt selected card when tapped
- Use Material theme on Android 5.0 and up

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خدمات پرداخت مارکت

در رسانه‌ها

یک سرگرمی واقعا فکری! - Mekorama زیر ذره بین

بازی Mekorama تجربه کنترل دنیای یک ربات کوچک و بامزه را برای شما فراهم خواهد کرد. در این بازی باید برای خروج این ربات کوچک از پازلی که گرفتار آن شده، ذهن خود را به چالش بکشید. در هر مرحله از این بازیِ فکری با ایده های خلاقانه و جدیدی رو به رو خواهید شد که همین موضوع روند بازی را جذاب تر خواهد کرد. جالب است بدانید که شما هم می توانید در Mekorama پازل های مورد نظر خود را طراحی کرده و با بازیکنان دیگر به اشتراک بگذارید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی فکری بپردازیم.

معرفی بازی موبایل Mekorama | فکر در دنیایی از مربع ها

یکی از پر طرفدار ترین نوع بازی ها در گوشی های هوشمند ، معمایی است و هر چه پیش می رویم تنوع و پیشرفت این بازی ها افزایش می یابد. اغلب بازی های معمایی در سبک پازل ساخته می شوند ولی اینکه نوع پازل چگونه باشد کاملا جای بحث دارد و حتی اینکه چگونه تنوع و خلاقیت در آن ایجاد شود تا جذابیتی نا تمام برای مخاطب داشته باشد. بازی Mekorama یکی از متفاوت ترین و خلاقانه ترین بازی هاست که می تواند ساعت ها یک فرد را به خود مشغول کند و آنقدر جذاب باشد تا باعث اعتیاد شود

Mekorama؛ معجزه ای از جنس سرگرمی

با وجود این که در دنیای کنونی معجزات رنگ و بوی افسانه به خود گرفته اند، اما ما توانستیم با Mekorama یکی از آن ها را ببینیم. به نظر می رسد Martin Magni بار دیگر توانسته خلاقیت خود را به رخ استودیوهای بزرگ بکشاند؛ نابغه ای که قبل از مکوراما هم دو اثر زیبای دیگر برای اسمارت فون ها منتشر کرده بود.