King Calculator

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۲٫۱ مگابایت
نسخه 2.2.3

توضیح

یک محاسبه‌گر عالی و قدرتمند!

یکی از بهترین برنامه‌های محاسبه‌گر در دستان شماست. تنها برنامه‌ی محاسبه‌گری که امکان کار با کسر را برای کاربر فراهم می‌کند. شما می‌توانید تم موردعلاقه‌ی خودتان را از میان ۵ نوع متفاوت انتخاب کنید. یک برنامه‌ی کاملاً کاربردی که دارای طراحی بسیار زیبایی است و امکان استفاده از آن برای دانش‌آموزان، دانشجویان ، محققین و .... بسیار راحت است.

تغییرات آخرین نسخه

100% Free!
No Advertisements!
No Purchases!
Merry Christmas :)

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

هوشمند محاسبه کنید

کم کم با ظهور کامپیوترها سفره ماشین حساب های قدیمی برچیده شد و پس از روی کار آمدن اسمارت فون ها، ماشین حساب ها شکل و شمایل جدیدی به خود گرفتند. حالا اپلیکیشن های محاسبه گر فراوانی در دسترس عموم مردم قرار دارند که هر کدام کاربری خاص خود را دارند. اپلیکیشن king calculator یکی از حرفه ای ترین ماشین حساب های مجازی است که در ادامه به بررسی تخصصی آن می پردازیم. پس با ذره بین همراه باشید.

King Calculator؛ ماشین حسابی عالی و قدرتمند

ماشین حساب King Calculator یکی از معدود برنامه‌هاییست که علاوه بر حساب و کتاب‌های معمول، امکان محاسبات پیچیده‌تر را نیز میسر می‌سازد. از جمله قابلیت‌های کاربردی که موجب تمایز بین این محاسبه گر حرفه‌ای با نمونه‌های مشابه می‌شود، امکان تغییر تم نرم افزار است؛ این مزیت شما را از شر ماشین حساب‌های با رابط کاربری تکراری خلاص کرده و امکان شخصی سازی می‌دهد.