Farm Heroes Saga

دسته تفننی
نصب‌های فعال ۲۰۰٬۰۰۰+
حجم ۴۵٫۴ مگابایت
نسخه 2.9.10

توضیح

در این بازی شما باید میوه‌های یکسان نزدیک هم را لمس و آن‌ها را حذف نمایید. بازی از سازنده‌ی بازی Candy Crush.

تغییرات آخرین نسخه

-NEW LEVELS! Pick up your Flashlight and Hardhat Farm Heroes! As it’s time to Journey into the Crystal Caves for 20 Farmtastic fun filled levels!
It's time once more to be a Farm Hero and help the gang stop Rancid.
-Fix for level 550

دسترسی‌ها

  • خدمات پرداخت مارکت
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • com.king.farmheroessaga.permission.C2D_MESSAGE

در رسانه‌ها

معرفی و دانلود بازی Farm Heroes Saga – قهرمان مزرعه!

سبک بازی Farm Heroes Saga کاملا شناخته شده و قابل درک است. در این بازی جدولی از میوه های مختلف نظیر هویج، توت فرنگی، سیب و غیره به همراه خورشید و آب پیش رویتان قرار داده می‌شود و شما باید سعی کنید با کنار هم چیدن میوه های مشابه آن ها را از جدول حذف و به امتیاز تبدیل کنید. کنار هم چیدن هر یک از آیتم های نام برده شده می‌تواند به صورت عمودی یا افقی صورت پذیرد و حداقل تعداد آیتم مشابه مورد نیاز برای تبدیل شدن به امتیاز برابر با 3 آیتم است.

بررسی بازی Farm Heroes Saga: قهرمان مزرعه باش!

اگر دوست‌دارید که یک قهرمان باشید٬ پس بهتر است بازی Farm Heroes Saga را تجربه کنید. چراکه شما در این بازی تبدیل به یک قهرمان پرافتخار خواهید شد و حیوانات و گیاهان بخت‌برگشته را از دست موجودات بد نجات خواهید داد. این گیم تاکنون بیش‌از 100 میلیون‌بار از پلی‌استور دانلود شده و امتیاز 4.4 از 5 را از میلیون‌ها کاربر کسب کرده است.

قهرمان مزرعه - دیجیاتو

رَنسید یک راکون بدجنس و گرسنه است که علاقه زیادی به از بین بردن محصولات ارزشمند و زیبای شما دارد. به عنوان یک کشاورز وظیفه شما تولید و ارائه انواع سبزیجات و میوه های سالم و بدون مشکل است. اما باید بدانید که همیشه افرادی به دنبال ضایع کردن حقوق شما هستند و شما نباید بگذارید این اتفاق رخ دهد.