Big Hunter

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۸۷٫۷ مگابایت
نسخه 2.9.1

توضیح

بازی سخت شکار برای افراد گرسنهٔ قبیله!
ماموت‌های عظیم‌الجثه را شکار کن.

سال‌ها پیش قبیله‌ای در یک دهکدهٔ دورافتاده زندگی می‌کردند. مردم به دلیل خشکسالی‌های پی‌درپی در حال مرگ بودند. رئیس قبیله هر روز برای شکار به خارج دهکده می‌رفت...

بازی Big Hunter یک بازی پویاست که در آن باید ماموت‌ها را با نیزه شکار کنید. شما می‌توانید ماموت ها را با پرتاب نیزه به سمت سر آن‌ها از پا دربیاورید.

ویژگی‌ها:

- کنترل آسان
- طراحی گرافیک ساده و در عین حال خیره‌کننده
- صداها و موسیقی ریتمیک
- ۱۰۰ مرحلهٔ چالش‌برانگیز

تغییرات آخرین نسخه

- Increased the reward of ivory
- Various fixes and upgrade

Thanks for your interest and feedback.

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خدمات پرداخت مارکت
  • کنترل لرزش

در رسانه‌ها

شکارچی بزرگ

در زمانهای بسیار دور و در مکانی دور افتاده، قبیله ای کوچک بود که مردمانش به دلیل خشکسالی های پی در پی، از گرسنگی در حال مرگ بودند. اما رهبر قبیله هر روز به شکار ماموت میرفت ... در Big Hunter بیشترین چیزی که میبینید رنگ زرد است! بازی در مجموع از یک افق زرد رنگ، یک خورشید در حال غروب، یک ماموت و رهبر قبیله تشکیل شده است و تنها کاری که باید بکنید این است که در مراحل مختلف، ماموت را از پای در بیاورید و غذای قبیله خود را تامین کنید.

معرفی و بررسی بازی شکارچی بزرگ (Big Hunter)

قبیله خود را از گرسنگی نجات دهید! در سال‌های بسیار دور، یک قبیله در حال مردن از گرسنگی بودند، به این دلیل رئیس قبیله هرروز به شکار می‌رفت... این داستانی است که بازی شکارچی بزرگ (Big Hunter) با آن آغاز می‌شود. شما در این بازی نقش رئیس قبیله را بر عهده دارید که می‌بایست برای نجات افراد قبیله خود هر روز به شکار ماموت‌ها بروید.

معرفی بازی موبایل Big Hunter

در بازی موبایل Big Hunter به شکار ماموت‌های غول‌پیکر بروید و قبیله‌ی خود را در زمان قحطی از گرسنگی نجات دهید. با زومجی و معرفی بازی Big Hunter همراه باشید.