CalcKit

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۷٫۲ مگابایت
نسخه 2.4.5

توضیح

برنامهٔ CalcKit، یکی از حرفه‌ای‌ترین و بهترین ماشین‌حساب‌ها برای اندروید است. این ماشین‌حساب کم حجم و سبک، بیش از ۱۵۰ ماشین‌حساب و مبدل خاص را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مهم نیست که شما یک دانش‌آموز مدرسه هستید، یا یک دانشجو یا مهندس و یا کسب و کاری در اختیار دارید. این ماشین حساب پاسخ‌گوی نیاز‌های همهٔ افراد خواهد بود.

توسط بخش Tool Box این برنامه می‌توانید به صورت حرفه‌ای تر، تابع‌ها و دستور‌های مورد نیاز خود را اضافه کنید و ماشین‌حساب دلخواه خود را متناسب با نیاز‌های خود بسازید.

سایر ویژگی‌های این برنامه:

- دارای ماشین‌حساب‌های علمی و پشتیبانی از RPN
- ۴۴ ماشین‌حساب ریاضیاتی
- ۲۱ ماشین حساب الکترونیکی
- ۸۱ مبدل واحد
- ۳ ماشین‌حساب مالی
- امکان ساخت ماشین‌حساب دلخواه با بیش از ۲۵ متغیر
- پشتیبانی از معادلات ریاضیاتی
- دارای ۲ پوستهٔ روشن و تیره با طراحی متریال

تغییرات آخرین نسخه

✓ Added AWG Size Chart in Resources
✓ Some bug-fixes and translation improvements

If you have any questions or suggestions feel free to send an email at support@calckit.io at any time.

دسترسی‌ها

  • افزودن میانبر
  • خدمات پرداخت مارکت
  • ترسیم روی برنامه‌های دیگر
  • کنترل لرزش
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

ماشین حساب پیشرفته برای هر رشته

گوشی‌های هوشمند عموما به طور پیش فرض از یک برنامه ماشین حساب اختصاصی بهره می‌برند، اما این برنامه اغلب کارایی چندان بالایی ندارد و فقط می‌تواند مقادیری همچون ضرب، تقسیم، منها، جمع و سایر موارد ساده این چنینی را حساب کند. بنابراین نصب یک برنامه ماشین حساب پیشرفته‌تر در گوشی‌ها عموما امری اجتناب‌ناپذیر است. در این بین یکی از برنامه های ماشین حساب خوبی که توجه کاربران را جلب کرده است، اپلیکیشن CalcKit محسوب می‌شود.

CalcKit ماشین‌حسابی برای حرفه‌ای‌ها

فرقی نمی‌کند یک دانش‌آموز پایه متوسطه باشید یا یک مهندس و صاحب کسب و کار، اپلیکیشن CalcKit پاسخگوی نیازهای همه افراد خواهد بود. CalcKit یکی از حرفه‌ای‌ترین و بهترین اپلیکیشن‌های ماشین‌حساب است که با نصب آن بیش از ۱۵۰ ماشین‌حساب و مبدل خاص در اختیار شما قرار می‌گیرد.

معرفی اپلیکیشن CalcKit؛ ابزاری همه کاره برای انجام محاسبات مختلف

در خیلی از مواقع به محاسبات ریاضی و یا تبدیل واحدهای اندازه گیری به یکدیگر نیاز پیدا میکنیم و باید یک ابزار دقیق و هوشمند برای این کار در اخیار داشته باشیم. در این میان برخی از افراد بنا بر حرفه و تخصص خود، باید معادلات پیچیده تری را حل نموده و مقادیر مختلفی را اندازه گیری کنند که بدین منظور نیاز به دستگاه های پیشرفته است. البته ابزارهایی در قالب برنامه های موبایل تولید شده اند که میتوانند بسیاری از محاسبات ریاضی یا تبدیل اندازه ها به یکدیگر را برای ما انجام دهند. در ادامه شما را با اپلیکیشن “CalcKit” آشنا میکنیم که میتواند از آن به عنوان یک ماشین حساب همه کاره بهره ببرید. در بررسی این برنامه اندرویدی با AppReview همراه شوید.

معرفی اپلیکیشن CalcKit؛ یک ماشین حساب همه کاره

CalcKit نه فقط یک ماشین حساب مهندسی، بلکه یک مبدل واحد علمی است که اجازه می دهد به کمک ابزارش «ماشین حساب» و «مبدل واحد» مختص به خودتان را هم بسازید.