ابرنابودگر 3

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۲۸۴٫۴ مگابایت
نسخه 1
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح


ماموریت: از بین بردن دیکتاتور شیطان صفت و روبات های کشتار جمعی
مهارت لازم: هنر زنده ماندن - هنر کشتن و نابودکردن مثل یک ابرنابودگر!

جنگ رقصیدن با مرگ است و هنر زنده ماندن!
جنگ هنر کشتن و نابودگری است مثل یک ابرنابودگر!


بازی ابر نابودگر 3 (Overkill 3) با پشتيبانی از زبان فارسی بازی منتخب Appstore و Google Play تحت عناوين برگزيده Editor's Choice و Google's Favorite و Best New Game و Best Action Game و Store's Featured Game و به دفعات تحت عناوين مختلف در ليستهای شاخص و بنر بزرگ هر دو استور بوده است و در حدود زمان انتشار جزو بازی پر فروش سبک اکشن بوده است.

ویژگیهای منحصر به فرد:

*** کیفیت صدا و تصویر مافوق تصور

*** صدها سلاح بی نظیر و تجهیزات جانبی در یک انبار مهمات بزرگ: انواع شاتگان های کلاسیک، تفنگ تک تیرانداز، مسلسل های اتوماتیک فوق مدرن و قدرتمند.

*** سفر در محیطهای متنوع و مناظری چشم نواز: از صحرا های سوزان تا شهرهای مخروبه و کارخانجات متروکه.

*** لذت کیفیت گرافیک کنسول های بازی در گوشیتون ، مدل های اسلحه با جزییات بسیار زیاد و تمهیدات نورپردازی ویژه.

*** پوشش های رزمی با طراحی جدید و نانو تکنولوژیک: از خودتون با لباس های نسل آینده ضد گلوله و نانو تکنولوژیک محافظت کنید.

ابرنابودگر3 یک بازی حماسی و یک ماموریت ویژه جنگیه که شما رو به مخوف ترین میدان جنگ بی نظم و قانون در آینده ای تاریک می بره. هدف شخصیت اصلی داستان با همون مدل موی معروفش، متحد کردن گروه های مقاومتی علیه نیروهای شیطانی و امیدوار کردن بشریت به زندگیه. ژانر بازی ابرنابودگر3 هم مثل دو بازی قبلیش کاور اند شوتر هستش، با این تفاوت که دید شما از اول شخص به سوم شخص تغییر کرده که زیاد محسوس نیست ولی قطعاً حجم اکشن بازی کم نیست.

تنوع زیاد در قسمت آموزش، شما رو کاملاً با اوضاع و احوال بازی آشنا می کنه. کنترل های بازی توضیح داده شدن و همه چیز انصافاً قابل درکه. با زدن دکمه ها از فرم ایستاده به حالت پناه گیری می روید تا از امکانات گوناگونی مثل هدف گیری، شلیک، خشاب گذاری، ابزارها و قدرت های ویژه به راحتی استفاده کنید.  سعی کنید از راهنمایی های گفتاری استفاده کنید، چون دشمنتون تا دندان مسلح شده که شما رو نابود کنه.

محیط های مجازی بخش بزرگی از بازی رو تشکیل میدن. در صحنهً اول بازی منظره ای می بینید از شهری آشفته، ساختمان های مخروبه و کلی اشیاء زنگ زده که به شما پوشش های زیادی برای مخفی شدن از آتش دشمن، هدف گیری و شلیک می دهد. دشمنان هم بعضی مواقع در همین خرابه ها مخفی می شوند که بایستی با سرعت عمل خوب نابودشون کنید. با پاکسازی هر مرحله از مهاجمان دشمن، پول، مدال و امتیازات دیگر دریافت می کنید که نقش مهمی در خرید و آپگرید سلاح و تجهیزات دارن.  سیستم دریافت تجهیزات کمی پیچیدست و ترکیب پول مجازی و پول واقعی بازی رو برای شما با نشاط تر می کنه.

خیلی بعیده که کسی عاشق گرافیک بازی نشه! نورمحیط بازی کم کم از روشنی به تاریکی تغییر می کنه. در حین بازی توسط پهپادها بسته های آپگرید نفیسی برای شما انداخته می شه.

رژیم سرکوب گر همه رو مجبور به اطاعت کرده. مردم وحشت زده شدن و روحیشون رو باختن. تعداد اونهایی هم که مقاومت می کنن رو به کاهشه و به یک رهبر نیاز دارن که بهشون امید بده. آیا شما می تونید از آیندهً بشریت دفاع کنید؟

به بازی ابرنابودگر3 که با کیفیت صدا و تصویر ویژش شما رو مسحور می کنه وارد شید و گروه های مقاومتی رو علیه دیکتاتور شیطان صفت و روبات های کشتارش رهبری کنید.

نبردهای حماسی و سینمایی با روبات های غول: در حالی که شما قویتر و خطرناکتر می شوید، رژیم هم توانش رو برای نابود کردن شما بیشتر می کنه و حاضره به هر کاری دست بزنه تا جلوی پیشرفت شما رو بگیره. آماده رویارویی با روبات های مکانیکی مخوف باش.

پوشش های رزمی با طراحی جدید و نانو تکنولوژیک که هر سربازی بهشون نیاز داره: شما می تونید مرکز تحقیقات تجهیزات حفاظتی– پوششی رو راه بیاندازید و از خودتون با لباس های نسل آینده ضد گلوله و نانو تکنولوژیک محافظت کنید.

اگر می خواید اونقدر زنده بمونید که فرماندهً حماسی و قهرمان نیروهای مقاومت بشید، باید درهنر دقیق کشتن استاد بشید. جوری شلیک کنید که فقط از دشمن یه مشت استخون رو زمین بمونه.

واقعاً جراتشو داری؟!

ضمناً توجه داشته باشید که ابرنابودگر3، یک بازی مجانیه. ولی بعضی آیتم ها در بازی هستن که می تونید به دلخواه خریداری کنید.

 

تغییرات آخرین نسخه

رفع مشکل Loading. رفع چند باگ در نمايش.
بروزرسانی محتوايی مراحل و فارسی سازی آن.

پياده سازی بروزرسانی جديد پرداخت کافه بازار در نسخه جديد.

رفع مشکل Validation در پرداخت.


دسترسی‌ها

 • خواندن کارت حافظه
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • com.craneballs.overkill3.permission.C2D_MESSAGE
 • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
 • موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه)
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • کنترل لرزش
 • چک کردن مجوز
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • بازیابی برنامه‎های در حال اجرا
 • یافتن حساب‌ها در دستگاه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • پرداخت از طریق بازار