Light House

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۲۱٫۶ مگابایت
نسخه 1.8.0.1

توضیح

یک پازل ایزومتریک با تکیه بر قوانین فیزیک نور برای طرفداران بازی‌های رایانه‌ای!
یک فانوس دریایی در دریا رها شده است. از آینه‌ها، دروازه‌ها و سایر ابزارها برای رساندن انرژی به فانوس دریایی و روشن شدن مجدد آن استفاده کنید.

تغییرات آخرین نسخه

BOOM! We've created NEW pack of levels!
Also we've fixed small bugs and some startup problems.

Special thanks to:
Kuba Jankowiecki for Polish translation
Venkat Yalavarthi for help in levels design

دسترسی‌ها

  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خدمات پرداخت مارکت

در رسانه‌ها

معمای ارسال برق

اگر به دنبال یک بازی پازلی هستید که ذهن شما را واقعا به چالش بکشد، عنوان Light House را به شما معرفی می کنیم. بازی Light House توسط استدیو بازی سازی Banana Development ساخته شده و در اختیار کاربران تلفن های هوشمند قرار گرفته است. در این بازی باید برق را به فانوسی که در قلب دریا قرار دارد برسانید. با این وجود Light House مکانیزم های خلاقانه و هوشمندانه ای برای جذاب تر شدن ایده تکراری خود ارائه می دهد. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی جذاب بپردازیم.

معرفی بازی: Light House

Light House از آن‌ دست بازی‌هایی است که با یک گیم‌پلی ساده و پازل‌های سخت و لذت بخش، عنوانی خاص پدید آورده است. از آن دست بازی‌هایی که به همین زودی‌ها از یاد کاربران نخواهد رفت و بازیکنان تا مدت‌ها سرگرم حل معماهای آن خواهند شد.

معرفی بازی Light House (فانوس دریایی) – یک بازی فکری جالب

بازی های سبک فکری و پازلی همواره علاقمندان منحصر به فرد خود را داشته‌اند. اگر از کاربران دستگاه های اندرویدی هستید و به این سبک از بازی های موبایلی علاقه دارید، بازی فانوس دریایی یا Light House می‌تواند مدت ها شما را سرگرم نگه دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی مختصر بازی Light House (فانوس دریایی) بپردازیم.

Light House؛ به همین سادگی

مکانیزم های گیم پلی Light House همانند آثار مشابه بسیار ساده است؛ در بازی باید برق را به فانوس دریایی برسانید. به همین سادگی. اما باید بدانید پشت این یک خط توضیحات بازی، طراحی مراحلی تحسین برانگیزی نهفته است که شما را به بازی معتاد می کند