کیوبنگ

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۵۰٫۰ مگابایت
نسخه 1.00.07
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

توجه                       توجه


آیا شما هم از شوخی‌های بی‌مزه به تنگ آمدید؟


از هرج و مرج خسته شدید؟


کلا به تنگ آمدید؟؟؟


نگرانی‌های خود را به دیگران نسپارید!!!


به تیم مقاومت << کیوبنگ >> بپیوندید و از شهر خودتون در برابر حمله  <<مولها>> با این حجم از هرج و مرج و شوخی‌های لوس دفاع کنید.


هان؟ مول چیه؟ کیوبنگ کیان؟


بذارید از اول براتون توضیح بدیم. داستان از جایی شروع شد که مولها (بی مزه‌ترین و لوس‌ترین موجودات کل کهکشان راه شیری و کشکی و حتی دوغی) به کره زمین مهاجرت کردند. اوایل فقط شوخی‌های بی‌مزه میکردن، اما وقتی هیچکی بهشون نخندید کم‌کم رو به خشونت آوردن و همه‌جا رو بهم ریختن و همه مردم روعاصی کردن. تا این که یک گروه مقاومتی برای برخورد جدی‌تر با مول‌ها شکل گرفت. از اولین کسانی که عضو این گروه مقاومت شدند هاشم جمشیدپور بود، یه کارمند ساده بانک  که از دست شوخی‌های وقت‌گیر و بی‌مزه مول‌ها تو صف بانک خسته شده بود. از دیگر فعالان این گروه گلی بود که سر و صدا و شوخی‌های مول‌ها توی دانشگاه مانع درس خوندش میشد و می‌خواست مشکل مول‌ها رو از ریشه بکنه. جدیدترین عضو این گروه که همکلاسی‌هاش خشمک صداش میکنن یه پسر بچه شیطونه که فهمید اگه عضو این گروه بشه میتونه دیگه مدرسه نره. البته منتظر اعضای جدید گروه هم باشید!


 


لینک کانال تلگرام بازی:


https://telegram.me/QbangArnaلینک صفحه ی اینستاگرام بازی :
https://www.instagram.com/qbang.game/


 


دسترسی‌ها

  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • پرداخت از طریق بازار
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل ایرانی کیوبنگ

کیوبنگ داستان واضحی ندارد، اما اینطور که از فضای بازی پیداست، شهر تهران مورد حمله موجودات عجیبی قرار گرفته و وظیفه شما از بین بردن این موجودات با سلاح‌های مختلف است. گیم‌پلی بازی مکانیزم پیچیده و سختی ندارد. فقط باید تا می‌توانید شلیک کنید و از دشمنان دور شوید. یکی از جذابیت‌های کیوبنگ، درجه سختی بالای آن است که حتی در همان مراحل ابتدایی هم به خوبی احساس می‌شود...

نبرد با مهمانان ناخوانده!

کیوبنگ داستان مهاجرت عده‌ای موجود فضایی عجیب و غریب را به سیاره ما روایت می‌کند. موجوداتی که علی‌رغم طبع شوخ و بذله‌گویی که در بدو ورود از خود نشان می‌دهند، کم کم اوضاع شهر را بهم ریخته و مردم را عاصی می‌کنند. در این بازی شما باید به مبارزه با این موجودات مزاحم پرداخته و آرامش قبل را به سطح شهر برگردانید.