دفاع زامبی

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۳۴٫۷ مگابایت
نسخه 10.5
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

آيا می‌توانيد فرمانده دفاع از شهر خود در مقابل هزاران زامبی باشيد؟ دفاع زامبی یک بازی هيجان‌انگيز در سبک استراتژی از نوع دفاعی و از برترین بازی‌های سبک خود به شمار می‌رود. در این بازی شما در نقش یک فرمانده باید سربازان خود را در مکان‌های مختلفی قرار دهید تا با استفاده از سربازان و سلاح‌های مختلف شهر خود را از تصرف زامبی‌ها نجات دهيد و مأموریت‌های بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاريد. با انجام هر مأموريت و بدست آوردن پول، در مأموریت‌های بعدی سلاح‌ها، مواد منفجره و فناوری‌های جدید را خریداری نمایید و به ارتقای سربازان خود بپردازيد تا سرزمين خود را از شر زامبی‌ها پاک کنيد. ویژگی‌ها: - شامل ۴۳ مأموریت مختلف برای پشت سر گذاشتن - دارای ۴ درجه سختی متفاوت و مدهای ويژه - شامل ۱۶۰ ارتقای مختلف بین هر مأموریت - ۱۸ نوع سرباز - شامل ۶ نوع دشمن مختلف - گرافیک زیبای سه‌ بعدی - مبارزه در انواع محیط‌ها - امکان بازی در حالت آفلاین - امکان ارتقای سلاح - به‌روزرسانی منظم و رایگان با اضافه شدن مأموریت‌های جدید - وجود امکان رقابت و مشاهده نتايج دوستان ديگر - و...

تغییرات آخرین نسخه

نسخه ۱۰.۵

امکان خرید ریالی اقلام درون بازی برای کاربران کافه‌بازار فراهم شد.

نسخه ۱۰.۱

۲ نوع زامبی جدید:
زامبی Kamikaze - وقتی تیر می‌خورد منفجر می‌شود.
زامبی Police - از سپر ضد شورش برای محافظت از خودش استفاده می‌کند.
تنها می‌توانید از پشت او را مورد حمله قرار دهید.

دسترسی‌ها

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

مردگان برمی خیزند؛ معرفی بازی Zombie Defense

چینش صحیح و سرعت عمل؛ این دو فاکتور عامل پیروزی شما در برابر زامبی ها هستند. Zombie Defense (که بیش از همه ما را به یاد Plants VS Zombies می اندازد) از ۴۲ مأموریت تشکیل شده که هدف در تمامی آنها، مقاومت در برابر موج حملات زامبی هاست.

معرفی بازی موبایل Zombie Defense

بازی اندرویدی Zombie Defense یک عنوان در سبک استراتژیک دفاعی می باشد که توانست، در ابتدای عرضه خود توسط Home Net Games طرفداران زیادی را با توجه به گیم پلی زیبایی که دارد، جذب خود کند. در ابتدای شروع بازی، می توانیم با عضویت اکانت خود را سیو (ذخیره) کنیم و در صورت حذف APK، دوباره با نصب آن بر روی گوشی های دیگر ادامه بازی را از مراحله گذشته انجام دهیم.