جدل بر روی سرعت 2

نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۲۹٫۲ مگابایت
نسخه 1.03

توضیح

پس انتشار نسخه ی اول بازی جدل بر روی سرعت2 به لطف شما همراهان عزیز این بازی موفق به کسب رکورد اولین بازی ایرانی با بیش از یک میلیون دانلود از کافه بازار شد و در حال حاضر نیز در سرتاسر جهان کاربران بسیاری مشغول انجام این بازی هستند.


استقبال بینظیر شما, انرژی ما برای تولید ادامه ی این بازی را دوچندان کرد و حال افتخار آن را داریم که نسخه ی دوم این بازی را با گرافیک اچ دی و امکانات بسیار متنوع معرفی نماییم.


با توجه به اینکه تمام هزینه های استودیو و تولید بازی به صورت خصوصی تامین میشود ناچار به تعیین مبلغی جهت انتشار بازی شدیم که امیدواریم با حمایتهای شما همراهان توان ادامه ی تولید بازیهای هرچه بهتر را داشته باشیم.


یک بازی ماشین سواری, با سرعت و هیجان باور نکردنی!
سریعترین اتومبیل زندگیتان!! شما باید با مهارت رانندگیتان از دست پلیسهایی که به هر طریقی سعی در متوقف ساختن شما هستند بگریزید- با گیم پلی منحصر به فرد جدید و روان


- دارای چهار خودرو هریک با امکانات متفاوت(3 خودروی جدید)-شامل خودروی قدرتمند, خودروی پر سرعت, خودرو با امکان خوابیدن به کف زمین و پرش (با نگه داشتن دو جهت با هم)


-دارای چهای جاده هر یک با شرایط بازی متفاوت (3 جاده جدید)


- گرافیک زیبای اچ دی در کنار حجم بسیار پایین بازی و قابل اجرا بر روی تمام دستگاههایی که مشکلی در اجرای نسخه ی اول نداشتند


- با امکان ثبت و مشاهده رکوردها هم در دستگاه و هم به صورت آنلاین


- دارای توربو, تعمیر, سپر , اسلحه, و...


- امتیازات بیشتر برای رانندگان حرفه ای تر (امتیازات کومبو برای حرکت از مابین دیگر اتومبیل ها)


- دارای زبان فارسی, ترکی و انگلیسیاگر فکر میکنید که بازیهای آندروید به خاطر صفحه ی کوچک دستگاه نمیتوانند هیجان لازم را ایجاد کنند حتما این بازی را امتحان کنید...


تغییرات آخرین نسخه

برطرف شدن مشکلات سرور لیگ و ثبت نام


دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • کنترل لرزش
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

نقد و بررسی تخصصی بازی جدال بر روی سرعت 2

جدال بر روی سرعت 2 از بهترین بازی های ساخته شده ی ایرانی در سبک ماشین سواری ست که قطعا سرگرمی خوبی برایتان رقم خواهد زد. نسخه ی دوم پیشرفت چشمگیری در گرافیک بازی داشته و تا حدی به هدف HD بودنش نزدیک شده است. با ما همراه باشید تا نگاهی به این بازی زیبا داشته باشیم.